Yurtdışında Yaşayan Türkiye Cumhuriyeti

özel sağlık sigortası,yurtışında özel sağlık sigortası,Yurtdışında Yaşayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için Özel Sağlık Sigortası

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak dünyanın birçok ülkesinde iş ve eğitim gibi nedenlerle uzun yıllar yaşamak durumunda kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda birçok ülkede kamu ve özel sağlık sistemleri gibi hayatınız için çok önemli konularda korumasız kalabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkelerde koruma altında olsanız bile tekrar Türkiye’ye dönüş yapıldığında bir çok zaman SGK primlerinin ödenmemiş ve Özel Sağlık Sigortasının olmaması sebebi ile Türkiye’de de sağlık hizmetlerinden faydalanmanız olanaksız ya da yüksek maliyetli olabilir.

Yurtdışında yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Özel Sağlık Sigortası ile ciddi finansal risk oluşturabilecek ameliyatlar, hastane yatışları, acil durumlar, kemoterapi, diyaliz ve birçok sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacak özel sağlık sigorta poliçesinde sadece yatarak tedavileri kapsayan paketin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda bir paketin 35 yaş için ortalama maliyeti yıllık 1000 TL’dir. Yani bu maliyetle yeryüzündeki en iyi hastanelerden ciddi finansal yük oluşturabilecek rahatsızlıklara karşı tam koruma teminatı alabilirsiniz. Yurtdışında yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Özel Sağlık Sigortası ile bu haklara sahip olabilirsiniz ve olası bir durumda Türkiye’ye gelerek tüm tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda 3. yılın sonunda ömür boyu yenileme garantisi kazanırsınız ve ömür boyu en kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşabilmek ile ilgili tüm endişelerden kurtulabilirsiniz.

Bu poliçe teminatları, yasal haklarınız ve tüm detaylarla ilgili Özel Sağlık Sigortası Danışmanı Bahadir Aynur ile Türkiye’de yüz yüze ya da Skype, Whatsapp, E-Mail gibi uygulamalarla iletişime geçerek poliçenizi başlatmak için destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir