Ömür Boyu Yenileme Garantisi Hakkı

özel sağlık sigortası,ömür boyu yenileme garantisi,özel sağlık sigortalarında ömür boyu yenileme garantisi

Ömür boyu yenileme garantisi Özel Sağlık Sigortası poliçelerinde 3. yılın sonunda size verilen ve yasalarla sizi koruma altına alan bir haktır. Ömür boyu yenileme garantisi özel sigorta şirketinin poliçenizi ömür boyu yenilenmesini garanti altına alan taahhüdüdür.

Şirketler Özel Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi değerlendirmesini yaparken poliçenin ilk 3 yılını ve poliçe öncesi sağlığınızla ilgili gelişmeleri dikkate alarak değerlendirme yapar.

Özel sağlık sigortası ömür boyu yenileme garantisi kazandıktan sonra sigorta şirketleri poliçenizin kapsamını yönetmelik şartlarına göre daraltamaz, teminat limitini düşüremez, sigorta katılım payını arttıramaz, sigortalı aleyhinde değişiklik yapamazlar.

Bunlar haricinde özel sağlık sigortası ömür boyu yenileme garantisi kazandıktan sonra ortaya çıkan hastalık ve rahatsızlıktan dolayı sigorta şirketleri ek prim uygulayamazlar.

Özel Sağlık Sigortası Danışmanı Bahadır Aynur ile Türkiye’de yüz yüze ya da Skype, Whatsapp, E-Mail gibi uygulamalarla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sağlığınız ve sizin için en uygun özel sağlık sigortası bulunarak, sağlığınıza sahip çıkılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir