İhtiyacınıza Uygun Poliçeyi Nasıl Belirlersiniz?

Özel sağlık sigortaları sadece yatarak tedaviler, sadece ayakta tedaviler yada her 2’si birlikte yaptırabileceğiniz gibi bu teminatları limitlendirebilirsiniz. Bunlar haricinde hastane kapsamı, yurtiçi yada yurtdışı içeriği gibi yaklaşık 2000’den fazla seçenek ile poliçe oluşturabilirsiniz.

Birçok kişi ihtiyacı olmayan paketleri satın alarak gereksiz maliyet oluşturuyor ve bu maliyet ilerleyen yıllarda sorun olmaya başladığında poliçesini iptal ettirebiliyor. Biz sağlık sigorta poliçesini ilk satın almak isteyen kişilere sadece yatarak tedavileri limitsiz karşılayan, belli başlı 1-2 büyük hastane grubunu kapsayan düşük maliyetli poliçeleri öneriyoruz. Bunun birçok sebebi var fakat en önemli sebep yatarak tadavileri limitsiz karşılayan poliçeler yıllık 500 TL’den başlayan fiyatlarla yapılabiliyor ve bir ömür boyu özel sağlık sigortası için ödenen primler tüm harcamalar içerisinde küçük bir yer kaplıyor.

Diğer bir sebep ise hastanelerde ciddi finansal yük oluşturabilecek rahasızlıklar yatarak tedaviler, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi tedavilerdir ve bu tedaviler sadece yatarak tedavileri kapsayan poliçer de kapsam dahilinde bulunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi oluşturmak için bir sağlık sigortaları uzmanı görüşme yaparak ihtiyacınızı doğru tespit etmeli ve tüm alternatiflerle ilgili detaylı bilgi almalısız. Bu şekilde sahip olacağınız poliçe ile %100 memnuniyet yaşacağınızı söyleyebiliriz.

Teklif Al!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir