Ayakta Tedavi Teminatı

ayakta tedavi için özel sağlık sigortası paketleri

Özel Sağlık Sigortalarında Ayakta Tedavi Teminatı

Hayatımız boyunca yaşadığımız ufak ya da büyük sağlık sorunları, bizlere hastanelere gitmeyi gerektiren büyük veya küçük durumlarla karşı karşıya bırakabilmektedir. İnsanlar bu gibi sağlık durumlarında (özellikle basit hastalıklarda) hastaneye gitmeyi tercih etmeyebilir. Kendi çabalarıyla veya çeşitli doğal yöntemlerle tedavilerinin geçmesi için çaba sarf edebilir. Bu davranışın en büyük nedenlerinden biri hastaneye gidildiğinde ödenmesi gereken masraflar veya devlet hastanesindeki randevu sıkıntılarıdır. Özel hastanelere ufak bir teşhis veya bir tedavi için fazla ücret ödemeyen hastalar kendi çabalarıyla iyileşme sürelerini de uzatmış oluyor. Her ne kadar insanın kendine bakabilecek kapasiteye sahip olduğunu bilsek de bir uzman tarafından yapılacak müdahalenin iyileşme süreci diğer süreçlere göre oldukça hızlıdır.

Hastanede yatmadan yapılan müdahaleler, ilaç veya muayene masrafları Ayakta Tedavi Teminatı adı verilen teminat ile karşılanmaktadır. Bu teminat ile birlikte grip olsanız bile anında hastaneye giderek uzman doktorlardan tedavi olabilir ve ilaçlarınızın da Ayakta Tedavi Teminatı sayesinde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı gerektirmediği hallerde, Sağlık Kurumları’nda yapılan doktor muayene, ilaç, görüntüleme ve laboratuvar işlemleri ile fizik tedavi giderleri bu teminat grubu kapsamında değerlendirilir.

Sağlık kurumunda yatış süresi 24 saati aşmayan ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tanımlanan acil tıbbi durumlar arasında yer almayan tüm sağlık giderleri ile tetkik amaçlı yatışlar bu teminat grubundaki ilgili teminatları kapsamında karşılanır. Bu sayede hastalar da bunun için ücret ödemek zorunda kalmadan iyileşme sürecinin tamamlanmasını bekler.

Hastalar için büyük kolaylık olan bu sistem sayesinde ani rahatsızlık durumlarında anında tedavi olma imkanınız bulunmaktadır. Yapılacak bütün müdahaleler için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Aynı zamanda sigorta şirketinizin anlaşmalı bulunduğu özel hastaneler sayesinde iyi bir tedavi süreci geçirebilir ve hastalık sürenizi mümkün olduğunca kısa tutabilirsiniz. Ayakta tedavi teminatı veren özel sağlık sigortaları ile bunları daha kısa sürede ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı Avantajları Nelerdir?

Ayakta tedavi seçeneğinde hastane kullanım sıklığınıza göre limitli ya da limitsiz paketler tercih edebilirsiniz. 2000 TL-5000 TL arası yıllık limit tercih edebileceğiniz gibi limitsiz tercihte yapabilirsiniz.

Bu poliçelerde fiyatı etkileyen diğer unsur ise hastane network genişliğidir. En geniş kapsamda Amerikan, Florence, Acıbadem ve Memorial hastanelerini kapsayan poliçeleri ya da bunlardan bazılarını içeren network’ü tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra yüzlerce hastane poliçe kapsamında bulunmaktadır.

Türkiye’nin en iyi hastanelerinden ekonomik fiyata yararlanmak için Bireysel ve Kurumsal Özel Sağlık Sigortası Uzmanı Bahadır Aynur ile iletişime geçebilir ve bu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler alarak kendinize en uygun poliçenin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Hastalığın cerrahi müdahale gerektirmediği durumlarda, hastanelerde 24 saatten az kalınacak durumlarda ayakta tedavi adı verilen tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Bu tedavi boyunca yapılacak tetkikler, ilaçlar ve benzeri masraflar ayakta tedavi teminatınız var ise bu şekilde kolaylıkla sigorta şirketiniz tarafından karşılanmaktadır. Ayakta tedavi teminatı tek başına uygulanmamaktadır. Yatarak tedavi teminatı ile birlikte yapılması söz konusudur. Şayet yatarak tedavi teminatının yanında ayakta tedavi teminatının da tarafınıza oluşturulmasını isterseniz bütün bu kolaylıklardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Lüks hastanelerde ekonomik fiyata tedavi olmak için özel sağlık sigortası poliçelerinizde yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını birlikte yapabilirsiniz. Bu primlerde belirli miktarlarda artışa sebep olacaktır ancak bu primleri ödemeniz karşılığında birçok ufak veya büyük hastalık durumlarında en kaliteli hastanelerden ücretsiz yararlanabilecek ve ödeme konusunu hiç dert etmeyeceksiniz.

Müşterilerine özel poliçelerin oluşturulması konusunda kaliteli hizmet veren Özel Sağlık Sigortası Uzmanı Bahadır Aynur, sizlere bütün bu avantajlardan yararlanabileceğiniz en ekonomik paketleri sunarak tercihi size bırakmaktadır. Sağlık konusunda hiçbir adım şakaya gelmeyecektir. Bu nedenle bizler sizin en iyi tedavileri en uygun fiyata edinebilmeniz için elimizden geldiğince avantajlı paketleri sunmaya çalışmaktayız.

Ayakta tedavi içi özel sağlık sigortası paketleri konusunda ayrıntılı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve tarafınıza oluşturulmasını istediğiniz özel sağlık sigortası poliçeleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan herhangi bir acil sağlık sorunları durumunda rahatlıkla kaliteli özel hastanelerde tedavi olabilir ve sadece iyileşme sürecine odaklanmanızı sağlayabilirsiniz.

Bahadır Aynur bulunduğu sektörde müşterilerine en uygun primleri sağlayarak en uygun sağlık sigortalarını oluşturmak için çalışmaktadır. Sizler de bu uygun fiyatlı poliçelerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı Teklif Formu!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir