Aksigorta İle Kansere Karşı Özel Sağlık Sigortası

aksigorta danışmanlığı,kanser için özel sağlık sigortası,kanser için özel sağlık sigortası danışmanlığı,kansere karşı özel sigorta danışmanı

Hayatınızın en önemli noktasında her daim sağlığınız bulunmalıdır. Başınıza bir durum geldiğinde ya da uzun süreçli hastalıklarla mücadele ettiğinizde sağlığınızın değeri daha iyi anlaşılmaktadır. Bu nedenle sizin için geç olmadan, sağlığınızı sigorta altına almanız gerekmektedir. Devlet tarafından sağlanan genel sağlık sigortasında bazı hastalıkların tedavisi maalesef karşılanmayabiliyor. Özellikle kanser gibi tedavi ve ilaç masrafı gerektiren hastalıklarda genel sağlık sigortası oldukça yetersiz kalabiliyor. Özel sağlık sigortaları ise bu noktada her zaman yanınızda olacaktır. Aksigorta kansere karşı özel sağlık sigortası olarak başlattığı hayata devam sigortasında, tedavinizde herhangi bir sorun yaşamadan en iyi hizmeti alacaksınız.

Hayata devam sigortası, her anlamda size iyi bir hizmet sunmaktadır. Yaşamınız içerisinde yakalanabileceğiniz ciddi hastalıklara karşı bir önlem olarak yapılan bu sigortada birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin başında kansere karşı her zaman başınıza gelebilecek bir durumda kenarda istediğiniz gibi değerlendireceğiniz bir paranız bulunmaktadır. Aynı zamanda hastalığınızın çalışmanıza engel olduğu durumlarda Aksigorta ile kansere karşı özel sağlık sigortası kapsamında kendinizi ve ailenizi daha güvenli bir ortamda hissetmek için bu tazminatı kullanabilirsiniz.

 Aksigorta ile kansere karşı özel sağlık sigortasına başvuru yapabilmeniz için 18 ya da 18 yaş üzeri olmanız gerekmektedir. Sigorta yaptırma yaşı 64 yaşına kadar devam etmektedir. Hayata devam sigortası yapıldığı takdirde sigortalı kişiler, bir yıllık poliçelerle 70 yaşına kadar sigortalı olmaya devam edebilirler. Bir yıllık süreç sonunda sigortanız yenilenir ve isterseniz poliçenize ek hizmetler de ekleyebilirsiniz. Hayata devam sigortasına başvuru yaptığınız sırada poliçe kapsamında yer alan 12 hastalık ve durum arasından hiçbiri ile ilgi bir şikâyetiniz bulunmaması gerekmektedir. Başvuru şartı olarak kabul edilen bu koşulda sigortalı olacak kişinin bahsi geçen 12 hastalıktan biri ile ilgili tanı, şikâyet ve tedavi görmemesi gerekliliği yer almaktadır.

Özel sağlık sigortaları arasında kansere karşı özel sağlık sigortası olarak yerini alan bu sigorta türünde teminatınızın başlaması için 90 günlük bir sürecin geçmiş olması gerekmektedir. Poliçenizi kesintisiz olarak yenilediğiniz takdirde ise her yenileme işlemi sonunda 90 günlük bir süreç yaşamadan özel sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. Hayata devam sigortası kansere karşı özel sağlık sigortası olarak geçse dahi bünyesinde 12 hastalığa karşı sigortalama imkânı sunmaktadır.

Teminat Dahilinde Olan Hastalıklar

 • Kanser
 • Organ Nakli
 • Parkinson
 • MS Hastalığı
 • Kalp Krizi
 • Uzuv Kayıpları
 • İşitme Kaybı
 • Derece Yanık
 • Aort Ameliyatları
 • Körlük
 • Böbrek Yetmezliği
 • Kalp Kapakçığı Ameliyatı

Bu durumlardan herhangi birine yakalanmanız halinde özel sağlık sigortası poliçenizde belirtilen tutar miktarında tazminat alırsınız. Bu tazminat ile birlikte tüm masraflarınızı en iyi şekilde karşılayabilir ve tedavinizi olabilirsiniz. Sağlığınız ciddiye alınmamaya ya da şaka yapılmaya gelinmeyecek olan tek şeydir. Kendinizi her türlü duruma karşı her zaman hazırlamanız gerekmektedir. Özellikle bu tarz olası durumlarda Aksigorta hayata devam sigortası ile birlikte kendinizi en iyi şekilde korumaya almış olacaksınız.

Sağlık her zaman mücadele isteyen ve bir savaş verilmesini isteyen bir şeydir. Siz mücadele verdikçe, hayata daha sıkı tutundukça, sağlığınız da bir o kadar iyi bir duruma gelecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle kanser gibi güçlü olmanızı ve pes etmemenizi gerektiren hastalıklara yakaladığınızda yalnızca kendiniz için değil aileniz için de önlem almanız gerekmektedir. Özel hastanelerde en iyi hizmeti almak ve daha düşük primlerle tedavi olmak için özel sağlık sigortanızı yaptırmanız önemlidir. Bu noktada direkt olarak bu konuya yönelen Aksigorta hayata devam sigortası ile sağladığı özel sağlık sigortası hizmetiyle birlikte size ve ailenize bu tarz durumlarda güven sağlamaktadır.

Özel sağlık sigortası başvurularında size uygun olan sigortayı bulmak her daim kolay bir iş değildir. Bu nedenle sizlere sigorta hizmetleri hakkında detaylı bir bilgi verecek olan, Özel Sağlık Sigortası Uzman Danışmanı Bahadır Aynur ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir durumu daha detaylı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için uygun olacak hayata devam sigortasında özel sağlık sigortanız için size uygun bir poliçe hazırlanacaktır. Aksigorta kapsamında en deneyimli Özel Sağlık Sigortası Uzman Danışmanı Bahadır Aynur tarafından sizler için oluşturulacak poliçelerde tüm detayları birlikte belirleyebilirsiniz. Özel sağlık sigortanız için iletişime geçmeyi ve teklif almayı ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir