Kanser Hastalığına Özel Sağlık Sigortası

kanser hastalarına özel sağlık sigortası,kanser hastaları için sağlık sigortası,kanser için özel sağlık sigortası,özel sağlık sigortası

Dünya Sağlık örgütü verilerine 2018 yılında kanser vakaları en büyük hastalık ve ölüm nedenleri arasında yer aldı. 2018 yılında 9,6 Milyon kişi kanser rahatsızlığı nedeni ile vefat etti. Dünya da kalp hastalıklarından sonra en fazla ölüme sebep olan hastalıktır kanser. İnsanlar bu hastalık sonrası hastalığın fiziksel ve psikolojik etkileri ile mücadele ederken diğer yandan hastalığın finansmanı, doğru doktor’a ulaşma çabası, kaliteli hastane ve ekipman aramak gibi zorluklarla da mücadele etmek zorunda kalıyor.

Sağlıklı bir bireyken kanser hastalığına özel sağlık sigortası yaptırmak, kanser hastalığı ile ilgili başınıza gelebilecek finansal risklerden sizi tamamen korur. Bunun haricinde aldığınız hizmet ve tedavinin kalitesi artacağından tamamen tedavi olmaya odaklanabilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Üstelik kanser hastalığına özel sağlık sigortası poliçeleri ve birçok riskli hastalığa karşı yıllık ortalama 1000 TL. maliyet ile (35 yaş yatarak tedavili özel sağlık sigorta poliçesi) özel sağlık sigorta poliçesi alabilirsiniz.

Detaylı bir Check-UP paketine 220 TL’ye sahip olabilirsiniz. (http://bahadiraynur.com/iletisim/)

Özel Sağlık Sigorta poliçelerinde Check-Up paketi

Acıbadem Hastanesi Check-Up

Florence Nightingale Hastanesi Check-Up

Ak Sigorta – Acıbadem işbirliği ile oluşturulan A3 paket özel sağlık sigortası poliçesine sahip olduğunuzda normal şartlarda hastanelerde 1000’lerce lira ödeyerek yaptırabileceğiniz Check-Up paketine 220 TL. ücretle sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece yatarak tedavileri karşılayan özel sağlık sigortası ile bu imkandan yılda 1 kez faydalanabilirsiniz.

220 TL’ye Check-up içeriği: 
 • Check-up muayenesi
 • EKG
 • Akciğer Grafisi
 • Tüm Batın USG
 • ALT, AST, Total Kolesterol, Kolesterol HDL, Kolesterol LDL
 • Trigliserit, Kreatinin
 • Tam İdrar Tahlili
 • Glukoz
 • Tam Kan Sayımı
 • 40 Yaş üstü Kadınlara Mamografi (çift yönlü)
 • 40 yaş üstü erkeklere PSA
 

Müşterilerine özel poliçelerin oluşturulması konusunda kaliteli hizmet veren Özel Sağlık Sigortası Uzmanı Bahadır Aynur, sizlere bütün bu avantajlardan yararlanabileceğiniz en ekonomik paketleri sunmaktadır.

Kanser hastalığına karşı özel sağlık sigortası konusunda ayrıntılı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve özel sağlık sigortası poliçenize sadece 220TL.’ye Check-Up paketi ekletebilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmadan herhangi bir acil sağlık sorununda rahatlıkla kaliteli özel hastanelerde tedavi olabilir ve sadece iyileşme sürecine odaklanmanızı sağlayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir